spotkanie biznesowe

Ważne spotkanie biznesowe- co założyć?

Bardzo wiele osób w ich codziennej pracy obowiązuje specjalny sposób ubierania się. W przypadku mężczyzn bardziej elegancką wersją jest oczywiście garnitur, jednakże istnieje spora różnica pomiędzy garniturem klasycznym oraz biznesowym. Co wobec tego nosić na ważne spotkania biznesowe, aby jednocześnie dobrze wyglądać, ale i dobrze czuć się w tym, co będziemy mieć na sobie przez wiele godzin?

Garnitur skrojony na miarę

Odpowiedni garnitur na spotkania biznesowe to taki model, który będzie utrzymany w kolorze granatowym, szarym lub też grafitowym. Zazwyczaj, przyjmuje się, że czerń jest zarezerwowana na różne imprezy okolicznościowe, raczej rzadko ubiera się ją do pracy lub też na spotkania biznesowe. Oczywiście, można wyłamać się i ubrać taki garnitur mimo wszystko, gdyż nadal jest on elegancki- może to jednak zostać odebrane tak, jakbyśmy nie wiedzieli, jaki jest dress code w przypadku looku biznesowego. Garnitur, który będzie nam potrzebny nie musi być w żadnym wypadku modelem szytym na zamówienie po wcześniejszym zdjęciu miary, ale powinien być tak dopasowany do sylwetki, aby wyglądał tak, jakby był faktycznie szyty na miarę. Jednakże, Galeria KING CROSS może nam zaoferować renomowane butiki jak na przykład: http://www.ewtex.pl/sklepy/galeria-king-cross-poznan.html, w których wybór garniturów jest ogromny. Będąc więc na zakupach warto od razu przymierzyć kilka różnych modeli, aby dobrać odpowiedni rozmiar i fason.

Klasyczny czy bardziej nowoczesny?

Klasyczne garnitury charakteryzują się dość luźnym fasonem, dlatego też czasem mogą sprawiać wrażenie, jakby były zbyt duże i niewłaściwie dopasowane pod względem wielkości. W skrajnych przypadkach mogą wprost wyglądać, jak wyciągnięte z szafy po wielu latach przestoju, kiedy to zakładamy je pomimo że w międzyczasie schudliśmy lub przytyliśmy. Dlatego też obecnie, znacznie częściej stawia się na garnitury nowoczesne, a więc takie, w których marynarka jest uszyta w taki sposób, aby zarysowane zostało wcięcie w talii. Oczywiście, Galeria KING CROSS da nam możliwość przymierzenia zarówno garniturów o klasycznym fasonie jak i tych taliowanych. Najlepiej jest samemu przekonać się o tym, w jakim fasonie będzie się dobrze czuć- niektórzy bowiem uważają, że niektóre garnitury taliowane są zbyt obcisłe. Może to też wynikać z faktu, że garnitury taliowane można znaleźć w wersji slim, ale i super slim- czyli naprawdę bardzo mocno dopasowanej do sylwetki. Zadaniem takiego fasonu jest maksymalnie wyszczuplać okolice brzucha, a dodatkowo podkreślać ramiona oraz plecy, a więc we właściwy sposób modelować naszą sylwetkę.

About the Author

admin

Leave a Reply