wnętrze jak powstało

Jak powstały Wasze wnętrza?

Najczęściej przedstawiamy i piszemy o projektach profesjonalistów, dziś jednak postanowiliśmy poprosić naszych Czytelników o zdjęciach ich pomieszczeń oraz krótką historię tego jak powstały te aranżacje. Oto wybrany projekty:

Mirosław: w przeciwieństwie do wielu innych wypowiedzi, ja muszę przyznać, że skorzystałem z usług profesjonalnego architekta wnętrz. Sprawdziłem różne oferty, okazało się, że cena projektowania wnętrz jest bardzo przystępna. Nie miałem ochoty marnować czasu na wizyty w marketach i sklepach wnętrzarskich i zastanawianie się, co z czym połączyć, żeby nie wyszła jakaś kicha. Choć znając moje szczęście i talenty zapewne tak, by się to właśnie skończyło. Poszedłem, więc do architekta, umówiliśmy się na spotkanie, powiedziałem czego mniej więcej oczekuję, on odwiedził moje mieszkanie, potem przygotował projekt, z którym trafił w dziesiątkę już za pierwszym razem. Zgodziłem się na jego propozycję, więc mógł od razu zabrać się do dzieła. W przeciągu o ile dobrze pamiętam niecałego tygodnia miałem urządzone mieszkanie. Do dziś moi goście się nim zachwycają. Ja sam bardzo lubię spędzać w nim czas, więc według mnie, zatrudnienie specjalisty, to był strzał w dziesiątkę.

Malina: jestem dumna z moich wnętrz ponieważ urządziłam je całkowicie samodzielnie. Nim zabrałam się za to przeczytałam mnóstwo poradników w sieci. Aranżacja jest też moją pasją, więc od lat przeglądam periodyki i strony jej poświęcone. Najtrudniej było mi zdecydować się na styl aranżacji, bo wiele mi się podobało. Jednak podejmując ostateczną decyzję zadałam sobie jedno pytanie: w jakiej przestrzeni chcę mieszkać i wiedziałam już, że to nie może być nic zimnego. Lubię ciepłe barwy, dlatego zdecydowałam się na wnętrza pełne kolorów, słoneczne i kojarzące się z latem. Dla wielu elementów mojego salonu inspiracje znajdowałam spacerując w wakacje nad hiszpańskim morzem. Był to czas całkowitego relaksu, który chciałam, aby trwał wiecznie, dlatego przeniosłam ten nastrój do moich aranżacji.

Kazimierz: W przypadku naszego domu także pomocą był architekt wnętrz. Była to jednak bardziej konieczność niż wybór. Kiedy zaczęliśmy remont mieszkania moja żona stwierdziła, że musimy je urządzić w nowoczesnym stylu. Zaproponowałem jej, że wynajmiemy specjalistę, zapytała tylko: wiesz ile kosztuje projektant wnętrz? I zabrała się za urządzanie. Efekt był straszny, bo moja połowica ma skłonność do chomikowania rzeczy. W efekcie wyposażyła nas w nowoczesne meble, które zagraciła tysiącem nikomu niepotrzebnych durnostojek. Okazało się też, że w nowoczesnych meblach jest mniej szuflad niż w starych, więc jej zachomikowane rzeczy się nie mieszczą. W takiej sytuacji można było zrobić tylko jedno – zadzwonić po specjalistę. Pani architekt wykorzystując kupione przez żonę meble stworzyła zupełnie nową, nowoczesną aranżację. To była bardzo miła i rzetelna osoba, która miała do tego prawdziwy talent. I nawet udało jej się wygospodarować dodatkowe miejsce na chomikowane przez żonę przedmioty.

O realnych cenach za projektowanie wnętrz przeczytasz tutaj: https://www.dom-art.pl/cennik-projektowania-wnetrz-krakow/

About the Author

admin

Leave a Reply